Молода людина року – 2018

Студентка навчально-наукового інституту переробних і харчових виробництв спеціальності «Харчові технології» ХНТУСГ ім. П. Василенка Певна Вікторія посіла ІІ місце у номінації «Наукова діяльність» у районному етапі міського конкурсу «Молода людина року – 2018» по Холодногірському району.

Голова адміністрації Холодногірського району Мусєєв Максим Сергійович привітав Вікторію з перемогою та нагородив подякою.

Довідка. У 2018 році конкурс проходив в десяти номінаціях: «Учень загальноосвітньої школи», «Студент (курсант) вищого навчального закладу III-IV рівнів акредитації», «Студент вищого навчального закладу I-II рівнів акредитації», «Учні професійно-технічних навчальних закладів», «Наукова діяльність», «Фізична культура і спорт», «Культура і мистецтво», «Діяльність у невиробничій сфері», «Громадська діяльність» та «Діяльність у сфері виробництва, підприємництво». Переможцями і лауреатами конкурсу стали 30 юнаків і дівчат (10 переможців і 20 лауреатів у кожній з номінацій).

Мета конкурсу – підтримка обдарованої і талановитої молоді, її досягнень у різних сферах суспільного і культурного життя.