В грудні 2018 року відбулась зустріч студентів із власником і керівництвом ТОВ “Завод Агропромислових Технологій”. Завод виробляє обладнання для зберігання та переробки зерна: норії, елеватори, зерносушарки. Продукція виробляється відповідно до сучасних нормативів і міжнародних стандартів. На всю продукцію надається гарантійне обслуговування. Крім того, завод надає послуги з ремонту та відновлення зерносушарок. Фахівці підприємства проводять повний цикл виробництва, починаючи від проектування і закінчуючи введенням в експлуатацію обладнання.

В ході зустрічі студенти дізнались безпосередньо від власника умови роботи на підприємстві і розмір заробітної плати. Фахівці підприємства розповіли присутнім про напрямки розробок і технології виробництва, про продукцію яку вони випускають, ринки збуту тощо.

Підсумком зустрічі було творче конкурсне завдання від підприємства з призом у вигляді додаткової семестрової стипендії. Метою завдання було переробити конструкцію ланцюгового конвеєру таким чином, щоб він складався із уніфікованих частин і його можливо було транспортувати в розібраному стані. Підприємство надало усім зареєстрованим учасникам тривимірну модель конвеєру в форматі програмного забезпечення SolidWorks, та надало свою матеріальну базу для виконання роботи.

Переможцем конкурсу став Артем Климчук, який не тільки виграв конкурс, а і отримав постійне робоче місце на посаді інженера-конструктора ТОВ “Завод Агропромислових Технологій”.

Дирекція ННІ ПХВ щиро вітає переможця і бажає йому подальших творчих досягнень і успіхів. Власнику і керівництву підприємства бажаємо подальшого розвитку, розширення ринку збуту і більш плідної і поглибленої співпраці з ННІ ПХВ.