23 вересня 2019 року на кафедрі технологій переробний і харчових виробництв відбувся захист виробничих практик студентів 4 курсу. На захисті були присутні представники педагогічного складу кафедри та представники з телебачення. Доповіді студентів були на різноманітні теми.

Федорчак Світлана представляла презентацію про проходження виробничої практики на регіональному представництві Van Hees ТОВ «Вікторія», Блудова Анастасія доповідала про її виробничу практику на Харківському ТОВ СУІП «Полюс» ЛТД. Також були доповіді про проходження заграничної практики студентами 45-ХТ группи.
Мацюк Катерина розповідала про практику в Німеччині, де вона жила у сім’ї Пауль в Нойбоєрі (Баварія) на сімейному молочному підприємстві. Тараненко Кароліна провела екскурс Німецького м’ясокомбінату «Альфайн» (Даннінберг), де вона проходила виробничу практику протягом 2 місяців.
Гирка Ганна доповідала про виробничу практику на заводі «Рогань» компанії «СанІнБевУкраїна», де також мала змогу стати учасником новогу проекту «Академія пивоварів».

СТУДЕНТИ ВИСЛОВЛЮЮТЬ ВЕЛИКУ ПОДЯКУ УНІВЕРСИТЕТУ за те, що мали змогу пройти закордонну практику в Німеччині. Дівчата пізнали багато нового, дізналися більше в сфері технологій та просто провели гарно час, повернувшись додому щасливими.