8 лютого 2019 року відбулась робоча зустріч викладачів нашого університету із співробітниками і керівництвом ТОВ “Зоря”, яке розташовано в селі Шипувате Великобурлуцького району.

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Зоря» є одним з найбільших господарств Харківської області.
Історія підприємства починається з 2000 року, коли його керівник взяв в оренду перші сотні гектарів землі і частину активів одного з покинутих колгоспів Великобурлуцького району. Основною спеціалізацією підприємства є вирощування зернових і зернобобових культур, під які щорічно відводиться 60-65% всіх посівних площ.
«Зоря» є найбільшим виробником гречки не тільки в Харківській області, а й входить в ТОП-10 найбільших виробників даної культури в Україні.

В ході зустрічі співробітники підприємства дізнались безпосередньо від викладачів нашого нашого університету сучасні  технології які застосовуються для переробки і зберігання сільськогосподарської продукції. Наші ведучі фахівці розповіли присутнім про напрямки сучасних розробок і  виробництва, про продукцію яку вони випускають тощо.

Також викладачі відвідали сучасний зерносушильний комплекс підприємства на якому встановлено сучасне обладнання відомих світових брендів. Уважно вивчивши технологічний процес сушіння і очистки зерна, викладачі надали цінні поради по технології і режимам сушіння, підбору решіт і загальній експлуатації комплексу.

Зустріч пройшла в невимушеній теплій атмосфері. Всі учасники отримали для себе цінний опит і нові знання.