10 квітня у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка відбувся найочікуваніший та найзірковіший захід цієї весни –  «Студент року-2019».

У конкурсі брали участь найкращі студенти від кожного навчально-наукового інституту: Ірина Бобро – інститут бізнесу та менеджменту; Кирило Храмов – інститут технічного сервісу; Олексій Федюшко – інститут енергетики та комп’ютерних технологій; Вікторія Пишна – інститут механотроніки і систем менеджменту, Володимир Воропай – інститут переробних і харчових виробництв та Анастасія Устиченко – факультет технологічних систем і логістики.

Компетентне та суворе журі обирало гідного Олімпу переможця за наступними критеріями: привітальна візитка-відео, конкурс ерудитів та творчий конкурс.

Головну нагороду дня отримав студент ННІ ПХВ – Володимир Воропай.

Після отримання статуетки Володимир поділився враженнями і висловив подяку усім причетним до цієї події:

«Все, що відбувається за останні місяці для мене якийсь кругообіг, до якого я не очікувано потраплю. Відбувається щось неймовірне. ХНТУСГ – це другий дім для студента, якщо не перший. Студенти нашого інституту через творчі спрямування проводять в університеті більшу частину свого часу, тому важливо мати місце, де можна творити, обговорювати плани і просто відпочивати. Мені допомагало і керівництво інституту, і студенти. У нас є дух авантюризму, і це здорово. Це – не тільки моя нагорода! Це – заслуга всієї команди, яка брала участь у заході, тому дякую всім і кожному!»

Щиро вітаємо переможця та бажаємо йому творчих звершень, успіхів, натхнення, великих перемог у майбутньому!