Система вимірювання вологості зерна в потоці

Розташування об’єкту:

Чернігівська область

Характеристика об’єкту:

Приватний елеватор

Опис проекту

Співробітниками галузевої науково-дослідної лабораторії переробних і харчових виробництв Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка реалізовано проект вимірювання відносної вологості зерна в потоці у м. Мена Чернігівської області.

Система призначена для відстеження тенденції зміни відносної вологості зерна при роботі зерносушильного комплексу.

Реалізація проекту

В основі системи вимірювання – перетворювач вологості зерна в потоці. Перетворювач призначений для виміру відносної вологості зерна злакових і олійних культур за допомогою чутливого радіочастотного датчика. Розроблений перетворювач відповідає ГОСТ 29027-91. Вимірювання проводяться у відповідності з ГОСТ 8.434-81 ГСИ. Сигнал з перетворювача вологи передається  програмований логічний контролер ОВЕН ПЛК63. Програмований контролер ОВЕН ПЛК63 здійснює контроль, розраховунок і відображення на дисплеї значення вологості по каналам вимірювання, а також виконує обмін інформацією з ПК. Також у системі вимірювання використовується модуль збирання даних ОВЕН МСД-200 як засіб архівування даних, які одержані із точок вимірювання на карту пам’яті SD.

Система виконана у вигляді пластикового боксу, що розміщений в приміщенні операторської.

Середовище програмування – CODESYS. Програмування здійснюється на Pascal-подібній мові (ST), що відповідає стандарту IEC 61131-3.

Додатково виконані роботи:

Реалізовано підбір технологічного обладнання. Виконано розрахунок каскадного стрічкового транспортера довжиною більше 120 метрів. Здійснений шеф-монтаж устаткування.

Поділитись в соціальних мережах